Adaklık ve kurbanlık kesim merkezi hizmete açıldı

Şehitkamil Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Kurbanlık ve Kurbanlık Kesim Merkezi halkın hizmetine açıldı. İlk dilek Londra'da yaşayan Kaya çifti tarafından yapıldı.

Adaklık ve kurbanlık kesim merkezi hizmete açıldı
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 13:24
Adaklık ve kurbanlık kesim merkezi hizmete açıldı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Şehitkamil Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Kurbanlık ve Kurbanlık Kesim Merkezi halkın hizmetine açıldı. İlk dilek Londra'da yaşayan Kaya çifti tarafından yapıldı.
Gaziantep'in Şehitkamil ilçesinde ihtiyaca yönelik planlar taranarak kamuoyuna sunulmaya devam ediyor. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu tarafından yapımına başlanan Kurbanlık ve Kurbanlık Kesim Merkezi tamamlanarak vatandaşların kullanımına açıldı.
Aydınlar ilçesi sınırları içinde inşa edilen Kurbanlık ve Kurbanlık Kesim Merkezi, toplam 5.200 metrekare arazi üzerine inşa edildi. Merkezde 13.170 metrekarelik büyükbaş ve küçükbaş kesim alanları, soğuk hava deposu, kurban ve adak sahipleri için bekleme odası, otopark ve karakol bulunmaktadır.

"Gerçekten Şehitkamil Belediyemiz çok güzel bir tesis yapmış"
Londra'da ikamet eden Çetin Kaya, merkez hakkında şu değerlendirmede bulundu: “Londra'dan Gaziantep'e tatil için geldik. Tabii ki, eşim ve ben bir özveri vardı. Dileğimizi yerine getirmek için kasabımızla konuştuk. Şehitkamil belediyemizin kurban ve kesim merkezine geldik. Gerçekten de Şehitkamil belediyemiz çok güzel bir tesis yapmış. Burada hayvanlar temiz, nezih, hijyenik ve güvenilir bir ortamda kesilmektedir. Bu yerin hizmetlerinden çok memnun kaldık. Bizlere ve esnafımıza böyle güzel bir hizmet sunduğu için Şehitkamil Belediyemize teşekkür ediyorum.

“Harika bir işletme olduğunu söyleyebilirim”
Fırsattan duyduğu memnuniyeti dile getiren Yıldız Kaya, “Kurban ve Kurban Kesim Merkezinde her şey çok güzel gidiyor, çok memnunuz. Harika bir tesis olduğunu söyleyebilirim. İlk müşterisi olmaktan çok mutlu olduk. Londra'dan gelip böyle güzel bir hizmetle karşılaşmaktan çok mutlu olduk. Hizmet gerçekten temiz ve hijyenik bir ortamda verilmektedir. Şehitkamil belediyemizin sunduğu imkanlar için teşekkür ederiz. Kuruma hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

"Türkiye'de örnek bir proje diyebilirim"
Adak ve Kurban Kesim Merkezi esnafı Cumali Güven, “Londra'dan gelen müşterilerimiz adak kupası için bize ulaştılar. Gaziantep'teki yeni şubemi sordular, ben de onları Şehitkamil belediyemizin yaptırdığı kesim ve kurban merkezine davet ettim. Bugün ilk günümüz ve ilk müşterimiz. Şehitkamil belediyemiz çok güzel bir projeyi hayata geçirdi. Gerçekten Türkiye'de örnek bir proje olduğunu söyleyebilirim. Bu tesisin diğer il ve ilçelerde örnek olarak yapılmasını öneriyorum. Burada hayvanlar temiz, nezih ve hijyenik bir ortamda kesilmektedir. Gelen müşterilerimiz için bekleme alanları oluşturulmuştur. Gaziantep'e böylesine güzel hizmetler sunan Belediye Başkanımız Şehitkamil ve ekibine teşekkür ediyorum.
Adaklık ve kurbanlık kesim merkezi hizmete açıldı
Adaklık ve kurbanlık kesim merkezi hizmete açıldı
Adaklık ve kurbanlık kesim merkezi hizmete açıldı
Adaklık ve kurbanlık kesim merkezi hizmete açıldı
Adaklık ve kurbanlık kesim merkezi hizmete açıldı

Detaylı bir şekilde, Adaklık ve kurbanlık kesim merkezi hizmete açıldı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum