ADAFAD üyeleri Osmaneli'nin tarihi yerlerini gezdi , BİLECİK haberleri

Son Dakika BİLECİK haberleri: Adapazarı Fotoğraf Amatörleri Derneğini (ADAFAD) üyeleri Osmaneli’nin tarihi yerlerini gezdi.

ADAFAD üyeleri Osmaneli'nin tarihi yerlerini gezdi
, BİLECİK haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 12:00
ADAFAD üyeleri Osmaneli’nin tarihi yerlerini gezdi , BİLECİK haberleri, BİLECİK İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Adapazarı Fotoğraf Amatörleri Derneğini (ADAFAD) üyeleri Osmaneli’nin tarihi yerlerini gezdi.
Bilecik’in Osmaneli ilçesine gelen dernek üyeleri Hamide Hatun Camii, Aya Yorgi Kilisesi, Rüstem Paşa Camii, Selçuklu Gözetleme Kuleleri ve tarihi konakları gezerek fotoğraf çekimi yaptı. İlçeyi çok beğendiklerini ifade eden fotoğrafçılar, “Osmaneli mutlaka gelinip güzelliklerinin görülmesi gereken bir yer Bilecikliler bu konuda çok şanslı. Gezimiz boyunca bizimle ilgilenen görevli arkadaşlara çok teşekkür ederiz” dediler.
ADAFAD üyeleri Osmaneli’nin tarihi yerlerini gezdi
ADAFAD üyeleri Osmaneli’nin tarihi yerlerini gezdi

Detaylı bir şekilde, ADAFAD üyeleri Osmaneli’nin tarihi yerlerini gezdi , BİLECİK haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BİLECİK ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum