7 milyonluk kafenin dekorasyonu hurdadan

7 milyonluk kafenin dekorasyonu hurdadan, Gündem Haberleri.

7 milyonluk kafenin dekorasyonu hurdadan
Editör: 15Haber
10 Mayıs 2022 - 10:23
7 milyonluk kafenin dekorasyonu hurdadan, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

3 sene önce kafe açmaya karar veren Hüseyin Yeşiloğlu ve Çetin Alkan, kendilerine bir bina satın aldı.

Aldıkları bu binaya 7 milyon lira harcadı. Kafeye çevirdikleri binanın mobilyalarını ise lüks yerler yerine hurdacılardan ve arkadaşlarından topladıkları geri dönüşebilir malzemelerle dekorasyonunu yaptı. İki kafadar topladıkları hurda kapılarla bahçe duvarlarını yaptıkları kafenin masa ve sandalyelerini ise kablo makaralarından yaptı. Geri dönüşebilir malzemelerle dekorasyon yapılan kafe büyük ilgi görüyor. Kafe işletmecileri topladıkları külüstür malzemeler doğru mobilya ürünlerini fazla uygun fiyata alırken, bununla birlikte da geri dönüşüme kazandırdı.

Hayallerini gerçekleştirdiklerini açıklayan işletmeciler, "aniden kafe açmaya karar verdik. Bir mekan aldık onu dekore ettik. Bu mekana 7 milyon lira para harcadık. Kafeyi açtık mekanın masa, sandalye ve dekorasyon malzemelerini hurdacıdan aldık. Kafemizdeki kullanılan malzemelerin hepsi geri dönüşümden oluşuyor. Malzemeleri geri dönüşümden topladığımız için çok uygun fiyata mal oldu. Her gelen fazla şaşırıyor ve fazla beğeniyor. Herkesi kafemize bekliyoruz" dedi.Burak Türker - Ahmet Burak Öztürk
 

7 milyonluk kafenin dekorasyonu hurdadan, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum