evde masajmasaj istanbul

7 hırsızlıktan aranan şahıs börekçide kahvaltı yaparken yakalandı

Edinilen bilgiye göre, Samsun'un Tekkeköy İlçe Güvenlik Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Bürosu ekipleri hırsızlık suçundan aranan 42 yaşındaki M.A.'nın bir börekçide kahvaltı yaptığı bilgisini aldı.

7 hırsızlıktan aranan şahıs börekçide kahvaltı yaparken yakalandı
Editör: 15Haber
05 Ekim 2021 - 18:02

Edinilen bilgiye göre, Samsun'un Tekkeköy İlçe Güvenlik Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Bürosu ekipleri hırsızlık suçundan aranan 42 yaşındaki M.A.'nın bir börekçide kahvaltı yaptığı bilgisini aldı. Börekçiye baskın düzenleyen polis M.A.'yı yakalayarak gözaltına aldı. Yapılan araştırmada M.A.'nın takriben 1,5 ay içinde 7 öbür hırsızlık olayına karıştığı ve ayrıca Samsun 2. Sulh Canice Hakimliği ve Samsun 3. Sulh Suç Oluşturan Hakimliği göre yeniden hırsızlık suçlarından aranması bulunduğu ortaya çıktı.

Tekkeköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Kabahat Önleme ve Soruşturma Bürosu ekipleri kadar Tekkeköy Karakol ekiplerine teslim edilen M.A. bugün Samsun Adliyesine sevk edildi. Nöbetçi mahkemeye ifade veren M.A. mahkemece tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

M.A. adliye çıkışı kendisini görüntüleyen haberciye, "Biz devletin insanlarıyız. Biz hiç bir vakit yıkılmadık. Kötü işlerle de işimiz yok. Allah büyüktür. Her şey düzelecek. Her şey yoluna girecek. Ama yılmayacağım, ayakta duracağım. Siz de büyüklerim olarak beni utandırmayın. Ayaktayım. Yıkılmayacağım" ifadelerini kullandı.

Muhammer Ay
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum