7 aylık hamile eşe SMS işkencesi

7 aylık hamile eşe SMS işkencesi, Edinilen bilgiye takriben, olay, Yüreğir ilçesine alt Cumhuriyet Mahallesi 680 sokaktaki iki katlı evin birinci katında meydana geldi.

7 aylık hamile eşe SMS işkencesi
Editör: 15Haber
15 Ocak 2022 - 11:00
7 aylık hamile eşe SMS işkencesi,

Edinilen bilgiye takriben, olay, Yüreğir ilçesine alt Cumhuriyet Mahallesi 680 sokaktaki iki katlı evin birinci katında meydana geldi. İddiaya kadar, Tebarek Arbeş (20) 15 yaşında Muhammed Rıza el-Mahmud (26) ile evlendi.

Bu evlilikten çiftin 3 yaşında çocuğu oldu. Ancak koca evlendikten sonradan karısının elindeki cep telefonu alıp yalnızca ailesiyle görüştüğü sıralarda vermeye başladı. Kıskançlık yüzenden Mahmud karısını sürekli dövmeye başladı. 9 Ocak günü Tebarek, ailesiyle görüşmek için cep telefonunu alıp röportaj yaptıktan sonra telefona mesaj geldi. Koca mesaj geldiği için eşinin kendisini aldattığından şüphelenip iple bağladığı 7 aylık gebe eşini 3 yaşındaki çocuğunun önünde darp edip, bıçakla da yaraladı. Keza Mahmud, kadının vücudunda da sigara söndürdü.

Günlerce eşine acımasızlık uygulayan Mahmud, 13 Ocak sabahı yeniden tartıştığı gebe eşini öldüresiye dövdü. Kanlar içerisinde kalan ve yüzü tanınamaz ışık halkası gelen eşinin, bilincini kaybettiğini görebilen Mahmud, 112 Acil Çağrı Merkezi'ni arayarak destek istedi. Durum yerine gelen sıhhat görevlileri ilk müdahalesini yaptığı ağır yaralı var kadını ambulansla Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü. Kadının darba ast travma geçirdiği, vücudunun değişik yerlerinde darp, bıçak ve yanık izlerinin bulunduğu öğrenildi. Keza kadının vücudundaki yaraların 5 gün öncesine ait olduğu bıçak izlerinin kabuk bağladığı da tespit edildi. Eşiyle birlikte hastaneye gelen Mahmud, Adana Emniyet Müdürlüğü Yüreğir İlçe Emniyet Müdürlüğü Aile İçi ve Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Amirliği göre gözaltına alınıp polis merkezine götürüldü. İfadesinde, eşinin kendisini aldattığını düşündüğünü öne süren Mahmud, “Telefonuna mesaj geldi. Telefonunun nerede olduğunu sorduğumda cevap vermedi. Kendimi kaybedip yumruklamaya başladım. Kendime geldiğimde kanlar içerisindeydi” dedi.
İşlemlerinin peşinde adliyeye sevk edilen Mahmud, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Hastanede tedavisi süren kadının beyin kanaması geçirdiği, bebeğinin ve kendisinin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. 3 yaşındaki çocuğunun ise yakınları kadar alındığı belirlendi.

7 aylık hamile eşe SMS işkencesi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum