6'lı Masa toplantısı sırasında fırtına gazetecilerin bulunduğu platformu uçurdu , ANKARA haberleri

Son Dakika ANKARA haberleri: CHP Genel Merkezinde gerçekleşen 6’lı Masa toplantısını takip eden gazeteciler için kurulan platformun çatısı, sağanak ve fırtınaya dayanamayarak uçtu.

6'lı Masa toplantısı sırasında fırtına gazetecilerin bulunduğu platformu uçurdu
, ANKARA haberleri
Editör: Derya Demir
02 Ekim 2022 - 16:21
6’lı Masa toplantısı sırasında fırtına gazetecilerin bulunduğu platformu uçurdu , ANKARA haberleri, ANKARA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: CHP Genel Merkezinde gerçekleşen 6’lı Masa toplantısını takip eden gazeteciler için kurulan platformun çatısı, sağanak ve fırtınaya dayanamayarak uçtu.
Ankara’da etkili olmaya başlayan sağanak ve fırtına, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’ndan oluşan 6’lı Masanın ikinci turunun ilk görüşmesi için bir araya geldiği CHP Genel Merkezi’ni de etkiledi. Genel merkezin bahçesinde toplantıyı takip eden basın mensupları için kurulan platformun çatısı, sağanak ve fırtınaya dayanamayarak uçtu. Durumdan etkilenen basın mensupları CHP Genel Merkezine sığındı.
Öte yandan, 6 liderin toplantısı halen sürüyor.
6’lı Masa toplantısı sırasında fırtına gazetecilerin bulunduğu platformu uçurdu
6’lı Masa toplantısı sırasında fırtına gazetecilerin bulunduğu platformu uçurdu

Detaylı bir şekilde, 6’lı Masa toplantısı sırasında fırtına gazetecilerin bulunduğu platformu uçurdu , ANKARA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ANKARA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum