evde masajmasaj istanbul

5 yıldır aranan şahsı sosyal medya fotoğrafı ele verdi, Gündem Haberleri

5 yıldır aranan şahsı sosyal medya fotoğrafı ele verdi, Manisa'nın Alaşehir ilçesine yan Kavaklıdere Mahallesi'nde hakkında 16 sene 9 ay kesinleşmiş hapis cezası yer alan A.G.'nin yakalanmasına karşın alıştırma başlatıldı.

5 yıldır aranan şahsı sosyal medya fotoğrafı ele verdi, Gündem Haberleri
Editör: 15Haber
11 Ekim 2021 - 21:19
5 yıldır aranan şahsı sosyal medya fotoğrafı ele verdi,

Manisa'nın Alaşehir ilçesine yan Kavaklıdere Mahallesi'nde hakkında 16 sene 9 ay kesinleşmiş hapis cezası yer alan A.G.'nin yakalanmasına karşın alıştırma başlatıldı. Alaşehir İlçe Jandarma Komutanlığı 7'nci JASAT Timi ve Kavaklıdere Jandarma Karakol Komutanlığı kadar yapılan istihbarat çalışmasında 5 yıldır firari durumda olan A.G.'nin yakın arkadaşları da sosyal medya üzerinden yakın takibe alındı. A.G.'nin arkadaşlarını takibe bölge jandarma ekipleri, 10 Ekim akşamı A.G.'nin de içinde bulunduğu bir fotoğrafın paylaşılması üstüne harekete geçti. Fotoğrafın paylaşıldığı bölgeyi belirleyen ekipler, bölgede kimlik kontrolü yaptı.

Jandarmaya M.İ. isimli sahte kimlik gösteren A.G. Alaşehir İlçe Jandarma Komutanlığı 7'nci JASAT Timi ve Kavaklıdere Jandarma Emniyet Komutanlığı ekipleri göre gözaltına alındı. Hakkında 16 sene 9 sene kesinleşmiş hapis cezasının yanına "Devlete Ait Belgede Sahtecilik” suçundan da operasyon yapılan A.G. adliyeye sevk edilecek.

Hüseyin Keskin

5 yıldır aranan şahsı sosyal medya fotoğrafı ele verdi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum