48 Gençlik taraftarlarından maç öncesi futbolculara moral , MUĞLA haberleri

Son Dakika MUĞLA haberleri: Bölgesel Amatör Lig 9. Grupt’ta mücadele eden ve şampiyonluk yolunda ligde aralarında 1 puan fark kalan Sarayköyspor ile kendi sahasında karşı karşıya gelecek olan Ermaş Muğlaspor futbolcularına taraflar tarafından moral tezahüratı yapıldı.

48 Gençlik taraftarlarından maç öncesi futbolculara moral
, MUĞLA haberleri
Editör: Derya Demir
09 Aralık 2022 - 21:14
48 Gençlik taraftarlarından maç öncesi futbolculara moral , MUĞLA haberleri, MUĞLA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bölgesel Amatör Lig 9. Grupt’ta mücadele eden ve şampiyonluk yolunda ligde aralarında 1 puan fark kalan Sarayköyspor ile kendi sahasında karşı karşıya gelecek olan Ermaş Muğlaspor futbolcularına taraflar tarafından moral tezahüratı yapıldı.

Şampiyonluk parolası ile maçlara hazırlanan Ermaş Muğlaspor Pazar günü kendi sahasında aralarında 1 puan fark olan Sarayköyspor İle karşılaşacak. Muğla 48 Gençlik taraftarlar grubu Ermaş Muğlaspor tesislerine giderek meşale eşliğinde futbolculara moral tezahüratı düzenleyerek futbolculara ’yanınızdayız’ mesajı verdi.
48 Gençlik taraftarlarından maç öncesi futbolculara moral
48 Gençlik taraftarlarından maç öncesi futbolculara moral

Detaylı bir şekilde, 48 Gençlik taraftarlarından maç öncesi futbolculara moral , MUĞLA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. MUĞLA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum