evde masajmasaj istanbul

47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri 'nde Yıldızı Parlayanlar Kategorisinin Kazananları Belli Oldu!

47.

47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri 'nde Yıldızı Parlayanlar Kategorisinin Kazananları Belli Oldu!
Editör: 15Haber
14 Ekim 2021 - 01:55
47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri ’nde Yıldızı Parlayanlar Kategorisinin Kazananları Belli Oldu!,

Televizyon ve müzik dünyasında gücünü gösterenlerin yer aldığı, Pantene Altın Kelebek Ödülleri ’nin en merak edilen kategorilerinden biri de bu yıl 6. defa ödül verecek Yıldızı Parlayanlar! Ödülün sahipleri ise, başarıları, yetenekleri, kariyerlerinde yaşadıkları dönüşüm ve kuvvetli duruşlarıyla yıl boyunca kendilerinden laf ettiren üç genç kabiliyet oldu.

Türkiye ’nin en prestijli ödül töreni Pantene Altın Kelebek Ödülleri ’nin, Bağımsızlık ve dünyanın bir numaralı saç bakım kremi markası* Pantene meslek birliği ile bu yıl 47.si gerçekleşecek. Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl de en merak edilen kategorilerden biri olan Pantene Yıldızı Parlayanlar 6. kez sahiplerini bulacak. 

Pantene Altın Kelebek Özel Jürisi tarafından, başarıları, yetenekleri ve duruşlarıyla gelecek vaat eden oyuncular arasından seçilen ‘Pantene Yıldızı Parlayanlar kategorisinin şampiyon isimleri belirli oldu. Bu yıl kariyerlerinde yaşadıkları mutasyon, güçlü saçları ve yetenekleri göz önüne alınarak değerlendirilen ödülün sahipleri Ahsen Eroğlu, Cemre Baysel ve Melis Sezen oldu. 

Pantene Yıldızı Parlayanlar Ahsen Eroğlu, Cemre Baysel ve Melis Sezen kimdir?

Ahsen Eroğlu

1994 yılında Çorlu'da doğdu. Ege Üniversitesi Vücut Eğitimi Bölümü mezunu olan Ahsen Eroğlu, 'Muhteşem Asır: Kösem', 'Anne', 'Kızlarım İçin' ve 'Kuzgun' gibi manâlı projelerde rol aldı. Son olarak 'Menajerimi Ara' dizisinde Dicle karakteriyle izleyici karşısına çıkan genç oyuncu yakın zamanda birincil uzun metrajlı filmi 'Sardunya' ile sinemaseverlerle buluştu. Bu seneki Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali'nde Genç Cadı Ödülü'nü şampiyon Eroğlu, oyunculuk dek fotoğraf yeteneğiyle de konuşuluyor. Dalgalı, dinç ve sıcacık saçlarıyla alkış toplayan Ahsen Eroğlu, 47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde başarısı, yeteneği ve gücüyle Pantene Yıldızı Parlayanlar Ödülü'nü alacak.

Cemre Baysel

İzmir doğumlu Cemre Baysel kariyerine Yeşil Deniz dizisindeki Gonca rolü ile başladı. 2014 yılında başladığı oyunculuk kariyerini hemen ise Talih Oyunu dizisindeki Ada karakteri ile devam ettirmektedir. Eğitimine Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü ’nde devam etmekte olan genç oyuncu dar ve sakin bir yaşamı tercih ediyor. Uzun, canlı ve gür saçlarıyla herkesi büyüleyen Cemre Baysel 47.Pantene Altın Kelebek Ödülleri ’nde Pantene Yıldızı Parlayanlar Ödülü ile başarısını taçlandıracak. 

Melis Sezen 

Vefasız dizisindeki Derin karakteri ile hafızalara kazınan Melis Sezen, 1997 İstanbul doğumludur. Oyunculuk kariyerine küçük yaşta tiyatro ve drama ile başlayan genç oyuncu bununla beraber Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü öğrencisidir. Melis Sezen dizi kariyerine 2016 yılında canlandırdığı Asya karakteri ile Yaşam Bazen Tatlıdır dizisi ile başlamış, 2018 yılında ise Şampiyon Bold Pilot ’daki Esra karakteri ile film kariyerine adım atmıştır. Dalgalı, güçlü ve kuytu saçları ile dikkat çeken genç yetenek, 47.Pantene Altın Kelebek Ödülleri ’nde Pantene Yıldızı Parlayanlar Ödülü ’nün sahiplerinden biri olacak.

 

47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri ’nde Yıldızı Parlayanlar Kategorisinin Kazananları Belli Oldu!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum