46'ncı Uluslararası Emmy Ödülleri New York'ta sahiplerini buldu

46'ncı Uluslararası Emmy Ödülleri New York'ta sahiplerini buldu, Geçtiğimiz yıl koronavirüs salgını sebebiyle sanal olarak düzenlenen Milletlerarası Emmy Ödülleri bu yıl da gerçekleşti.

46'ncı Uluslararası Emmy Ödülleri New York'ta sahiplerini buldu
Editör: 15Haber
23 Kasım 2021 - 13:37
46'ncı Uluslararası Emmy Ödülleri New York'ta sahiplerini buldu,

Geçtiğimiz yıl koronavirüs salgını sebebiyle sanal olarak düzenlenen Milletlerarası Emmy Ödülleri bu yıl da gerçekleşti. Törenin sunuculuğunu bu sene Nijerya asıllı Amerikalı oyuncu Ynonne Orji üstlendi.

EN İYİ KADIN VE ERKEK OYUNCU SEÇİLDİ

En İyi Sanat Programı dalında ödülü Gregory Monro göre yönetilen, "Kubrick by Kubrick" adlı Fransız yapımı belgesel kazandı. En İyi Kadın Oyuncu ödülü "Adult Material" adlı dizideki rolüyle İngiliz oyuncu Hayley Squires, En İyi Erkek Oyuncu ödülünü ise "Des" dizisinde bir süratli katili canlandıran İngiliz David Tennant aldı. En İyi Komedi dalında ödül, Türkiye'ye de uyarlanan Fransız dizisi "Menajerimi Ara" (Dix Pour Cent) dizisine, drama dalında ise İsrail yapımı "Tahran" adlı diziye verildi.

EN İYİ BELGESEL ÖDÜLÜ İKİNCİ YAŞAM UMUDU OLDU

En iyi belgeli ödülünü üç yaşında kanserden ölmek üzere olan çocuklarının bedenini, gelecekte hastalığa çare bulunacağı umuduyla kriyoniks yöntemiyle dondurarak saklayan Taylandlı bir çiftin hikayesini anlatan "Kriyoniks: İkinci Hayat Umudu" (Hope Frozen: A Quest to Live Twice) adlı Netflix yapımı kazandı.

46'ncı Uluslararası Emmy Ödülleri New York'ta verildi

46'ncı Uluslararası Emmy Ödülleri New York'ta verildiHayley Squires

46'ncı Uluslararası Emmy Ödülleri New York'ta verildiDavid Tennant

Son dönemde çocuk ve kadın cinayetlerindeki artışın nedeni sizce nedir? #Ayşegül

— Haberler () November 22, 2021

AA / Esin Eşkinat Sayılgan - Magazin Haberleri

46'ncı Uluslararası Emmy Ödülleri New York'ta sahiplerini buldu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum