evde masajmasaj istanbul

3 kişiyi silahla vuran şüpheliler tutuklandı

Olay, İzmit ilçesi Kemalpaşa Mahallesi Şehabettin Bilgisu Caddesindeki Barlar Sokağında 5 Ekim Salı günü gece saatlerinde meydana geldi.

3 kişiyi silahla vuran şüpheliler tutuklandı
Editör: 15Haber
08 Ekim 2021 - 18:12

Olay, İzmit ilçesi Kemalpaşa Mahallesi Şehabettin Bilgisu Caddesindeki Barlar Sokağında 5 Ekim Salı günü gece saatlerinde meydana geldi. İddiaya kadar, iki grup arasında meydana çıkan sözlü tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından C.K., R.P. ve Ş.H. isimli şahıslar silahla vurularak yaralandı.

Çevredekilerin 112 Acele Çağrı Merkezine ihbarıyla olay yerine afiyet ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralılar, olay yerindeki müdahalelerin peşinde hastaneye kaldırılırken, polis ekipleri ise olaya karışıp, durum yerinden kaçan şüphelileri tutmak için egzersiz başlattı. Polis ekiplerinin çalışmaları neticesinde B.Ç. ve T.H.M. isimli şüpheliler yakalandı. Polis merkezindeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheliler tutuklandı.

Enes Azmak

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum