3 kişilik ailenin yaşadığı evden 4 kamyon çöp çıktı

Bakırköy'de yaşlı kadın ve iki özürlü oğlunun oturduğu evden koku gelmesiyle ilgili şikayet üzerine eve giren yetkililer, evin çöp dolu olduğunu tespit etti. Anne ve oğulları devlet korumasına alınırken, evi temizleyen ajanlar 4 tır dolusu çöp çıkardı. Temizlik çalışması yaklaşık 8 saat sürdü.

3 kişilik ailenin yaşadığı evden 4 kamyon çöp çıktı
Editör: 15Haber
05 Ağustos 2022 - 16:35
3 kişilik ailenin yaşadığı evden 4 kamyon çöp çıktı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bakırköy'de yaşlı kadın ve iki özürlü oğlunun oturduğu evden koku gelmesiyle ilgili şikayet üzerine eve giren yetkililer, evin çöp dolu olduğunu tespit etti. Anne ve oğulları devlet korumasına alınırken, evi temizleyen ajanlar 4 tır dolusu çöp çıkardı. Temizlik çalışması yaklaşık 8 saat sürdü.
Bakırköy'ün Yeşilköy semtinde 5 katlı bir binanın 2. katından gelen kokulardan rahatsız olan komşular şikayette bulundu. İhbar üzerine polis, sağlık ve belediye ekipleri sevk edildi. Çilingir yardımıyla eve giren polis ekipleri, evin çöp dolu olduğunu ve orada üç kişinin yaşadığını fark etti.
Bunun üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaşlı kadını ve akıl hastası iki oğlunu tedbir amaçlı ambulansla hastaneye kaldırdı. İncelemenin ardından belediyeye temizlik ekipleri sevk edildi.
Olayı tartışmayan komşular, yaşlı kadının bacağının kırıldığını ve yaşları 60 ile 55 arasında değişen iki oğlunun zihinsel engelli olduğunu söyledi. Hastanede işlemleri devam eden aile bireylerinin devlet korumasına alındığı öğrenildi. Evin bulunduğu yere gelen belediye ekipleri, evi temizlemeye başladı. Yaklaşık 8 saatlik temizlik çalışmasının ardından evden 4 çöp kamyonu çıkarıldı. Çöplerin uzaklaştırılmasının ardından ev, belediye ekiplerince toz haline getirildi. Soruşturma devam ediyor.

Detaylı bir şekilde, 3 kişilik ailenin yaşadığı evden 4 kamyon çöp çıktı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum