3 kez dalgaların yuttuğu yol için 'nazar değdi' diyerek kurban kestiler

3 kez dalgaların yuttuğu yol için 'nazar değdi' diyerek kurban kestiler, Yapımına 2002 yılında başlanan ve bir türlü tamamlanamayan Kilimli Sahil Yolu ’na, geçtiğimiz günlerde şiddetli fırtına sebebiyle meydana gelen dalgalar zarar verdi. AÇILIŞA YETİŞTİRME TELAŞI 22 Ocak

3 kez dalgaların yuttuğu yol için 'nazar değdi' diyerek kurban kestiler
Editör: 15Haber
17 Ocak 2022 - 09:52
3 kez dalgaların yuttuğu yol için 'nazar değdi' diyerek kurban kestiler,

Yapımına 2002 yılında başlanan ve bir türlü tamamlanamayan Kilimli Sahil Yolu ’na, geçtiğimiz günlerde şiddetli fırtına sebebiyle meydana gelen dalgalar zarar verdi.

AÇILIŞA YETİŞTİRME TELAŞI

22 Ocak ’ta Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılması planlanan yolda dalgaların verdiği hasar hızla ortadan kaldırılmaya çalışılıyor.

KURBAN KESEREK TEDBIR ALDILAR

Oysa inşaatı şirketi, yolu dalgalardan gözetmek için gerekli önlemleri almak yerine son olayda hasar gören kaldırım üzerinde kurban keserek korumaya aldı. Şirket çalışanlarının yola nazar değdiği için kurban kestikleri bahis edildi.

HER YERDE YAŞANACAK

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, üçüncü defa dalgalar göre yutulan yolda yanlış projelendirme yapıldığını, dalga kıranlar olmadığını belirterek yakın zamanda benzer olayı bitmiş yaşanacağını belirtti.

BASIN MENSUPLARINA CANLI YAYINDA SALDIRI

Zonguldak ’ta yayınlama yapan Z Haber çalışanları canlı yayın ile bölgede yapılan çalışmaları izleyicilerine duyurmaya çalışırken, bir şirket çalışanının saldırısına uğradı.

Şirket çalışanı çekim yapılmasını istemediğini söyleyerek gazeteciler Eren Aşkar ile Ali Sencer Arslan canlı yayınını engellemeye çalıştı. Canlı yayında gazetecilere yapılan hücum tepkiyle karşılandı.

 

3 kez dalgaların yuttuğu yol için 'nazar değdi' diyerek kurban kestiler, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum