23 yaşındaki üniversiteli gençten günlerdir haber alınamıyor

23 yaşındaki üniversiteli gençten günlerdir haber alınamıyor, Gündem Haberleri.

23 yaşındaki üniversiteli gençten günlerdir haber alınamıyor
Editör: 15Haber
21 Haziran 2022 - 16:29
23 yaşındaki üniversiteli gençten günlerdir haber alınamıyor, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

İstanbul Ümraniye'de ikamet eden Maltepe Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü 3. sınıf öğrencisi Ali Kemal Ulu'den 15 Haziran Çarşamba gününden beri haber alamayan ailesi, 15 Haziran'da polise kayıp talebinde bulundu. Yüce ailesi tarafından belirtilenlere kadar, Ali Kemal Yüce'nin telefonundan en son Kocaeli'nin Kandıra ilçesine yan Kefken Mahallesi'nde sinyal alındığı ve ekipler tarafından alınan sinyal üzerine Kefken'de çalışma yapıldığı öğrenildi. Keza iddiaya göre Ali Kemal Yüce'nin İstanbul'dan Kocaeli'nin Körfez ilçesine geçerek kabahat kaydı yer alan bir şahıstan tabanca temin edip Kefken'e gittiği ve Kefken Camii civarında bir meslek yerinin güvenlik kamerasında Yüce'nin görüntüsüne rastlanıldığı öğrenildi.

“Duyan bilen varsa haber versin”

Kaybolan üniversite öğrencisi Ali Kemal Ulu'nin annesi Aynur Yüce, “15 Haziran'da oğlum Ali Kemal Ulu kayboldu. Akşam üzeri eve gelmedi, saat 24.00 oldu tekrar gelmedi o esnada karakola gittik. Sabahtan tekrardan yeniden karakola gittik zorunlu işlemler başlatıldı. Bütün devlet kurumları, bütün Kocaeli Emniyet Teşkilatı çalıştı. Bütün bunlara rağmen 6 gündür çocuğumuzu yeniden arıyoruz fakat bulamıyoruz. Ne olur görebilen duyan olursa bize haber versin, çok mağduruz, ne yapacağımızı bilemiyoruz. Çocuğumun bir lahza önce bulunmasını istiyorum. Lütfen duyan görebilen varsa bize haber versin” dedi.

“Bizim kimseyle bir husumetimiz asla değil”

Anne Aynur Yüce, “Arkadaşlarını aradık, İzmit tarafında arkadaşları varmış. İzmit'e geçtiğinde orada bir çocuk ona silah tedarik etmiş ne yapacağını bilemeden bir yerlere gittiğini söylemiş. Çocuğun silahla ne yapacağının bilgisi olmadığını söylemiş böyle değişik haberlere meydan vererek olayı kapatmaya çalışmış. Ama bizim çocuğumuzun bu nesil olaylarla önceden hiç ilişkisi olmadı, oğlumuz hiçbir zaman eve geç gelmiyordu. Bizim kimseyle bir husumetimiz katiyen yok, sadece arkadaş oyunlarına mı geldi hiçbir şey bilmiyoruz” dedi.

Metin Başar - Ömer Karaoğlu - Onur Hamzaoğlu
 

23 yaşındaki üniversiteli gençten günlerdir haber alınamıyor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. 23 yaşındaki üniversiteli gençten günlerdir haber alınamıyor haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum