22 telefon, 1 dizüstü bilgisayar çaldılar

22 telefon, 1 dizüstü bilgisayar çaldılar, Görüngü, Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesi Büyükkarıştıran Beldesi'nde meydana geldi.

22 telefon, 1 dizüstü bilgisayar çaldılar
Editör: 15Haber
22 Ekim 2021 - 09:23
22 telefon, 1 dizüstü bilgisayar çaldılar,

Görüngü, Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesi Büyükkarıştıran Beldesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, tün saat 03.10 sıralarında Eskimemiş Mahalle'de elektrik gösteren benzeri santralci dükkânına giren arakçılık şüphelileri, 22 nüsha cep telefonu ile 1 adet de dizüstü bilgisayar bilgisayarı çaldı. Kısaca 62 bin TL değerindeki elektronik eşyayı araklayıcı hırsızların peşine düşen Büyükkarıştıran Jandarma Komutanlığı ekipleri ise, olayda mergup aracın da ganimet olduğunu tayin etti.

Yapılan pinti araştırma ve tetkikat neticesinde kimlikleri belirleme edilen şüphelilerden D.Y. (20) kıskıvrak yakalandı. Lüleburgaz Cumhuriyet Başsavcılığı'na irsal edilen berbat tutuksuz yargılanmak için başıboş bırakıldı.
Olaya ilgilendiren başlatılan soruşturma ise sürüyor.
 

Müberra Çelebi

22 telefon, 1 dizüstü bilgisayar çaldılar, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum