2 işçi can vermişti! Korkunç patlama kamerada

2 işçi can vermişti! Korkunç patlama kamerada, Gündem Haberleri.

2 işçi can vermişti! Korkunç patlama kamerada
Editör: 15Haber
12 Mayıs 2022 - 18:25
2 işçi can vermişti! Korkunç patlama kamerada, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Bilecik ’in Bozüyük ilçesinde yan Poyra köyü sınırları içindeki Organize Sanayi Bölgesinde hizmet veren Bilecik Demir Çelik Fabrikası ’nda dün gece 01.30 sularında az önce saptama edilemeyen bir nedenle kazan patlaması yaşandı.

2 İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ

Yaşanan patlamada vücutlarında yanık oluşan Gökhan Taştan isimli işçi hafif, Ali Gündoğan ve Enver Güler isimli işçiler ise ağır yaralandı.

Durum yerine gelen 112 Ivedi Servis ekiplerince yapılan birincil müdahalenin arkasından sağlık durumu hafif olan Gökhan Taştan Bozüyük İlçe Devlet Hastanesine, ağır olan Ali Gündoğan ve Enver Güler Eskişehir ve Bursa ’ya sevk edildi. Ali Gündoğan ve Enver Güler isimli işçiler yapılan tüm müdahalece rağmen kurtarılamadı.

FACİA KAMERADA

Yaşanan patlama anı fabrikanın emniyet kamerasına yansıdı. Patlama öncesi 3 işçi alevlerin bulunduğu kazanın yanında görünürken, ansızın bire büyük bir patlama oluyor. Bir işçi alevler içinden durum yerinden kaçtığı görünürken, patlama sonrası bütün bölüm alevler içinde kalıyor. İHA

2 işçi can vermişti! Korkunç patlama kamerada, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum