2 aylık hamile sevgilisini öldürüp firar etti

2 aylık hamile sevgilisini öldürüp firar etti, Gündem Haberleri.

2 aylık hamile sevgilisini öldürüp firar etti
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 10:32
2 aylık hamile sevgilisini öldürüp firar etti, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Isparta ’da sevgilisi Rabia Aydınlı ile görüşmek için Hızırbey Mahallesi 111. Sokak üzerindeki evlerine giden A.Y. (40), aile fertleriyle tartıştıktan sonra yandaki tabancayla evin içinde rastgele ateş açtı.

Rabia Aydınlı ve annesi Ayfer Aydınlı vücutlarına isabet eden mermilerle yaralanırken, A.Y. olay yerinden kaçtı. Aile yakınlarının takviye istemesi üzerine durum yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Yapılan incelemede iki aylık gebe olduğu öğrenilen Rabia Aydınlı ’nın yaşamını yitirdiği belirlendi. Hafif şekilde yaralanan anne Ayfer Aydınlı ’ya ise sağlık ekipleri müdahale etti. Polis, A.Y. ’nin yakalanması için çalışma başlattı.

2 aylık hamile sevgilisini öldürüp firar etti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. 2 aylık hamile sevgilisini öldürüp firar etti haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum