2,5 yaşındaki Müslüme'nin cenazesi Mersin'e gönderildi

2,5 yaşındaki Müslüme'nin cenazesi Mersin'e gönderildi, Gülnar'da Yörük aile Mehmet ve Selvi Yağal çiftinin 2,5 yaşındaki kızı Müslüme'nin çadırlarının önünde bisikletiyle oynarken kaybolması sonucu başlatılan arama çalışmalarının 10.

2,5 yaşındaki Müslüme'nin cenazesi Mersin'e gönderildi
Editör: 15Haber
19 Kasım 2021 - 20:25
2,5 yaşındaki Müslüme'nin cenazesi Mersin'e gönderildi,

Gülnar'da Yörük aile Mehmet ve Selvi Yağal çiftinin 2,5 yaşındaki kızı Müslüme'nin çadırlarının önünde bisikletiyle oynarken kaybolması sonucu başlatılan arama çalışmalarının 10. gününde acı haber geldi. Arama çalışmalarına katılan ekipler, minik kızın cansız bedenine ulaştı. Müslüme'nin cesedi çadırdan 7-8 kilometre mesafede, 500 metre yüksekliğindeki bir dağın tepesinde bulundu.

Ormanlık alanda bir ağacın altında yer alan Müslüme'nin cesedi, olay uygun cumhuriyet savcısının yaptığı incelemenin peşinde otopsi işlemleri için Gülnar Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Minik kızın cenazesi buradaki ön incelemenin gerisinde, detaylı otopsi için Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna gönderildi.

bu arada olayla ilgili tahlil sürerken, küçük kızın babası Mehmet Yağal, annesi Selvi Yağal ile dede, nine ve kardeşler ile yakın akrabaları, ifadelerine başvurulmak üzere İlçe Jandarma Komutanlığına götürüldü. Aile fertlerinin jandarmadaki açıklama işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

Halil İbrahim Varlı - Murat Şengi

2,5 yaşındaki Müslüme'nin cenazesi Mersin'e gönderildi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum