1969 Bilecik Spor Kulübü Başkanı Ali Muyşin istifa etti , BİLECİK haberleri

Son Dakika BİLECİK haberleri: 1969 Bilecik Spor Kulübü Başkanı Ali Muyşin, maddi imkansızlıklar ve kulübe sahip çıkılmasından dolayı görevinden istifa etti.

1969 Bilecik Spor Kulübü Başkanı Ali Muyşin istifa etti
, BİLECİK haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 10:44
1969 Bilecik Spor Kulübü Başkanı Ali Muyşin istifa etti , BİLECİK haberleri, BİLECİK İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: 1969 Bilecik Spor Kulübü Başkanı Ali Muyşin, maddi imkansızlıklar ve kulübe sahip çıkılmasından dolayı görevinden istifa etti.
Bölgesel Amatör Lig temsilcisi 1969 Bilecik Spor Kulübü Başkanı Ali Muyşin, bu hafta sonu oynanacak Çorlu deplasmanında takımı götürecek ne bir otobüs ne de bir otel masraflarını karşılayacak birini bulamayışı sonrası görevinden istida etti. Muyşin yaptığı açıklamada, "Kasım 2021’ de Aydın Avcı başkanın istifası sonrasında yönetim kurulunda yapmış olduğumuz toplantıda Başkan seçilmiş , 19 Ocak 2022 tarihinde gerçekleştirdiğimiz seçimli genel kurulumuzun teveccühü İle de bu görevini bu güne kadar devam ettirmiş olmaktan büyük onur duyuyorum. Geçirdiğimiz 1 yıllık süre içerisinde erkek futbol takımımız normal sezon ve play-offları namaglup tamamlayarak şampiyon oldu. Yine tarihimizde ilk defa katıldığımız kadınlar futbol 2. Ligi sezonunu da namaglup şampiyonlukla taçlandırdık. Yeni sezonda da Yapmış olduğumuz görüşmeler ve karşılıklı fedakarlıklarla büyük sorumluluk alarak Erkek futbol takımımızı yıllardır hayalini kurduğumuz BAL ligine taşıdık. Bu sezonda deplasmanlı ligde ilk kez mücadele eden takımımız, bütçesi ve imkanlarına göre oldukça başarılı maçlar çıkarıyor. Bilecikspor kulübü başkanı olarak başarılar ile dolu olarak geçirdiğim 1 yıllık bu sürecin sonunda camiamız adına üstlendiğim bu kutsal görevi kulübümüzün bulunduğu malum süreç nedeniyle gördüğüm lüzum üzerine bırakıyorum. Yeni bir başkan ile yenilenen bir yönetimle bugüne kadar taşıdığımız bayrağın daha yukarılara taşınacağına inancım tamdır. Her zaman olduğu gibi önümüzde ki süreçte yine Bilecik 1969 spor kulübünün ve yönetiminin yanında ve destekçisi olacağımın camiamız tarafından bilinmesini istiyorum. Bu kararım ile ilgili Ayrıntılı açıklamayı ise Çorlu maçı sonrası basınla paylaşacağım" dedi.
1969 Bilecik Spor Kulübü Başkanı Ali Muyşin istifa etti

Detaylı bir şekilde, 1969 Bilecik Spor Kulübü Başkanı Ali Muyşin istifa etti , BİLECİK haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BİLECİK ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum