13 yıl sonra gelen itiraf yasak aşk cinayetini ortaya çıkardı, DENİZLİ haberleri

Son Dakika DENİZLİ haberleri: Denizli’den 2009 yılında inşaat işlerinde çalışmak için gittiği Muğla’da ortadan kaybolan işçinin cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. 13 yıl sonra programın canlı yayınında gelen itiraf sonrası 1’i kadın 3 kişi gözaltına alındı.

13 yıl sonra gelen itiraf yasak aşk cinayetini ortaya çıkardı, DENİZLİ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 19:28
13 yıl sonra gelen itiraf yasak aşk cinayetini ortaya çıkardı, DENİZLİ haberleri, DENİZLİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Denizli’den 2009 yılında inşaat işlerinde çalışmak için gittiği Muğla’da ortadan kaybolan işçinin cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. 13 yıl sonra programın canlı yayınında gelen itiraf sonrası 1’i kadın 3 kişi gözaltına alındı.
Denizli’den Muğla’nın Menteşe ilçesi Yeşilyurt Mahallesi’ne inşaat işlerinde çalışmak için gelen Bayram Tosun, 2009 yılında kayboldu. 13 yıl önce kaybolan vatandaşın cinayete kurban gidebileceği şüphesi üzerine çalışma başlatıldı. Bayram Tosun’un Yeşilyurt Mahallesi’nde inşaatlarda çalıştığı evlerde ekipler hassas burunlu köpeklerle arama yaptı. Bayram Tosun’un inşaatında çalıştığı bir ev ve çevresinde hassas burunlu köpeklerle yapılan aramada herhangi bir bulguya rastlanmadı.
Yasak aşk iddiası
Cinayet şüphesinin ardından ölen kişinin eşi İmran Tosun ve oğlu Aşkın Tosun’un müracaatı üzerine konu özel bir televizyon kanalında yayınlanan "Didem Arlan ile Vazgeçeme" programına taşındı. Programa ölen Bayram Tosun’un eşi İmran Tosun, en son gören iş arkadaşı Veysel Turhan, Turhan’ın kız kardeşi Hacer Turhan, eşi Kezban Turhan ve Veysel Turhan’ın kardeşi Kemal Turhan katıldı. Bayram Tosun’un eşi İmran’ın “Eşim bana alkol aldıktan sonra Keziban ile birlikte oldum” dediği açıklaması sonrası ortalık karıştı. Kezban’ın bu sözleri reddetmesinin ardından görümcesi Hacer ile yüzleşmesindeki savunması herkesi şaşırttı. Keziban’ın “Bayram Tosun ile ilişkim olduğunu görümcem Hacer’e söyledim ama ben şaka yaptım, ağzını aradım” demesi bir anda soruşturmanın şeklini değiştirdi.
Görümce her şeyi itiraf etti
Konuşmalar sonucu görümce Hacer abisi Veysel’in kendisine, “Bayram’ı tuzağa çektik, inşaata çağırdık, iki el ateş edip öldürdük, cesedi inşaat çukuruna gömdük, kafasını da bedeninden ayırıp bir mağaraya attık” sözleri ile cinayeti itiraf ettiğini söyledi. Veysel Turhan ve karısı Keziban, Hacer’in iddialarını reddetti. Gelen itiraf sonrasında canlı yayında Veysel Turhan ve eşi Kezban Turhan gözaltına alınırken, diğer şüpheli olan Veysel Turhan’ın kardeşi Kemal Turhan da yakalandı. Şüphelilerin sorgulanmak üzere Denizli’ye getirildiği, ifade işlemlerinin ardından Bayram Tosun’un öldürüp gömdüklerini ileri sürdükleri Muğla’da çalışmaların yapılacağı öğrenildi.
(EEP-MB-
Detaylı bir şekilde, 13 yıl sonra gelen itiraf yasak aşk cinayetini ortaya çıkardı, DENİZLİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. DENİZLİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum