13 yaşındaki çocuk bir anda yeğe yığılınca gerçek ortaya çıktı

13 yaşındaki çocuk bir anda yeğe yığılınca gerçek ortaya çıktı, Durum, Darıca ilçesinde yer alan Abdi İpekçi Mahallesi Dr.

13 yaşındaki çocuk bir anda yeğe yığılınca gerçek ortaya çıktı
Editör: 15Haber
11 Ocak 2022 - 14:01
13 yaşındaki çocuk bir anda yeğe yığılınca gerçek ortaya çıktı,

Durum, Darıca ilçesinde yer alan Abdi İpekçi Mahallesi Dr. Akıllı Acar Caddesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, nereden atıldığı kesin olmayan mermi, 13 yaşındaki tanıdık olmayan uyruklu Zekeriya Musmani'nin sırtına isabet etti. O sırada sokak üstünde yürümekte olan Musmani, durumu fark etmeyip yürümeye devam ederek bir markete girdi. İçecek olmak için girdiği markette yere yığılan Musmani'yi görenler durumu 112 Acele Çağrı Merkezi'ne bildirince, olay yerine sağlık durumu ve polis ekipleri sevk edildi. Musmani, Darıca Farabi Hastanesi'ne kaldırıldı.

Darıca Farabi Hastanesi'nde birincil tedavisi yapılan Zekeriya Musmani, ameliyatı için İzmit Alikahya Bayan ve Çocuk Hastanesi'ne sevk edildi. 1 ay içerisinde burada iki tane ameliyat geçirmesinin arkasından üçüncü ameliyatı için Kocaeli Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi. Hastanede ameliyatını bekleyen Zekeriya Musmani, “Bakkala gidiyordum, kendime içecek alacaktım. Ondan sonra bakkalın içinde bayılmışım ve ambulans gelip beni aldı” dedi.

Olayla ilgili Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri geniş çaplı soruşturmasını sürdürüyor.

13 yaşındaki çocuk bir anda yeğe yığılınca gerçek ortaya çıktı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum