10 gündür aç ve susuz balkonda mahsur kalan köpek kurtarıldı

10 gündür aç ve susuz balkonda mahsur kalan köpek kurtarıldı, Edinilen bilgiye takriben, Tabaklar mahallesi Cumhuriyet caddesi üstünde yer alan bir apartmanın 3'üncü katındaki balkondan takriben 10 gündür köpek sesi geldiğini gören vatandaşlar durumu itfaiye ekiplerine bildirdi.

10 gündür aç ve susuz balkonda mahsur kalan köpek kurtarıldı
Editör: 15Haber
06 Aralık 2021 - 12:06
10 gündür aç ve susuz balkonda mahsur kalan köpek kurtarıldı,

Edinilen bilgiye takriben, Tabaklar mahallesi Cumhuriyet caddesi üstünde yer alan bir apartmanın 3'üncü katındaki balkondan takriben 10 gündür köpek sesi geldiğini gören vatandaşlar durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. İhbar üstüne durum yerine gelen itfaiye ekipleri köpeğin bulunduğu dairenin sahibine ulaşmaya çalıştı.

Evde yaşamış kişilere ulaşılamaması üstüne köpeğin balkondan alınabilmesi için Cumhuriyet Savcısı'ndan izin alındı.

Merdivenli itfaiye aracıyla köpeğin evin balkonuna çıkan ekipler, 10 gündür aç ve susamış kalan köpeği mahsur kaldığı yerden kurtardılar. Ekiplerin altında indirdiği köpek büyük mutluluk yaşarken çevredeki vatandaşlar da alkışlarıyla itfaiyecilere teşekkür etti. Sahibinin balkonda bırakarak tatile çıktığı bahis edilen köpek tedavilerinin yapılması için Bolu Belediyesi Hayvan Hastanesine götürüldü.

Faruk Çidem
 

10 gündür aç ve susuz balkonda mahsur kalan köpek kurtarıldı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum