evde masajmasaj istanbul

10 aylık bebeğin üzerine çaydanlık devrildi

10 aylık bebeğin üzerine çaydanlık devrildi, Edinilen bilgiye göre, 4 Ekim tarihinde Sancı merkez Taştekne Mahallesi'nde evde yakınları dere içtiği sırada çaydanlığı çekerek deviren 10 aylık İsmail Sencer'in elinde ve ayağında yanıklar oluştu.

10 aylık bebeğin üzerine çaydanlık devrildi
Editör: 15Haber
13 Ekim 2021 - 09:44
10 aylık bebeğin üzerine çaydanlık devrildi,

Edinilen bilgiye göre, 4 Ekim tarihinde Sancı merkez Taştekne Mahallesi'nde evde yakınları dere içtiği sırada çaydanlığı çekerek deviren 10 aylık İsmail Sencer'in elinde ve ayağında yanıklar oluştu. Ağrı'dan Erzurum Büyük Kasaba Hastanesi Yanık Merkezi'ne sevk edilen bebeğin tedavisi devam ediyor.

Anne Sümeyra Doğan, “Ben mutfaktaydım. O sırada kayınvalidemler nehir içiyorlardı. İsmail Sencer demliği çekerek devirmiş. Elinde yanmadan dolayı şişme oldu. Emeklemeye yeni başlamıştı. Çok şükür şu an durumu daha iyiye gidiyor. Yeni emekleyen, yeni yürümeye başlayan çocuklara anneler çok dikkat etmeli. Biz ihmal ettik. Önce bardakları mutfağa götürdüm, keşke önce çaydanlığı götürseydim” diye konuştu.

Şahap Gürler
 

10 aylık bebeğin üzerine çaydanlık devrildi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum